O projektu

Tiskové zprávy

Setkání informačních turistických center Krušných hor

Projekt byl podpořen Evropskou unií, Evropským fondem pro regionální rozvoj. Projektu se zúčastnilo dvacet turistických center z české a dvacet z německé strany Krušnohoří.   V rámci projektu se setkali zaměstnanců informačních turistických center 9. října v hotelu Emeran na Klínech. „Partneři nejprve představili své aktivity na české a německé straně Krušných hor. Diskutovalo se o novinkách v propagaci turistického ruchu a o tom, co si v současné době turisté žádají a co od návštěvy Krušných hor očekávají více
viz. tisková zpráva

Projekt byl podpořen Evropskou unií z Fondů malých projektů.

Přílohy:

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2015

Přílohy:

Výroční zpráva 2014

Přílohy:

Destinační agentura Krušné hory je partnerem akcí 130. výročí zprovoznění Moldavské horské dráhy

Letošní rok je vyhlášen rokem Moldavské horské dráhy. Je to totiž právě 130 let od dokončení stavby Moldavské dráhy a jejího propojení se sousedním Saskem. Při příležitosti oslav významného výročí této unikátní technické památky vydá letos Česká pošta poštovní známku v řadě Technické památky České republiky. Oslavy 130. výročí zprovoznění Moldavské horské dráhy pořádá Českojiřetínský spolek spolu s Destinační agenturou Krušné hory a dalšími partnery Klubem přátel krušnohorské železnice, Přáteli historie Litvínovska a Historickým domovským spolkem z německého Rechenbergu. Nápad vydat poštovní známku s tématikou Moldavské dráhy podpořila všechna města a obce podél trati, Ústecký kraj i německé velvyslanectví v Praze. S rokem Moldavské dráhy je spojena také dětská výtvarná soutěž. Destinační agentura Krušné hory vydá turistickou brožuru o historii Moldavské horské dráhy spojenou s turistickým okruhem vázaným na jednotlivé železniční zastávky Moldavské dráhy.

Destinační agentura Krušné hory se představila na veletrzích cestovního ruchu v Drážďanech a v Praze

Destinační agentura se v lednu a únoru zúčastnila veletrhů cestovního ruchu v Praze a Drážďanech. Krušné hory prezentovala 3D mapou běžeckých stop, cyklomapou, katalogem ubytování v Krušných horách, ručně malovanou mapou Krušných hor, propagačním materiálem Zimní sporty v Krušných horách, materiálem Cyklomapy SORKH. Největší zájem ze strany návštěvníků veletrhů byl o mapy a katalog ubytování. Poptávka také byla po turistických balíčcích na míru, které zatím v nabídce Destinační agentury Krušné hory chybí, které ale plánujeme už v letošním roce připravit.

Setkání infocenter destinace Krušných hor

Pracovníci turistických a informačních center se setkají v Klínech 24. března. Na programu setkání je představení aktivit Destinační agentury Krušné hory pro rok 2015. Diskutovat se bude především o projektech týkajících se všech informačních center v destinaci.

Destinační agentura Krušné hory je na facebooku

Destinační agentura Krušné hory je nově i na facebooku. Informujeme o aktuálním dění, akcích a turistických atrakcích v Krušných horách.

účetní uzávěrka 3/17


Přílohy:

výroční zpráva 2016


Přílohy:

MostSeverní EnergetickáPRVNÍ MOSTECKÁ a.s.LitvínovSEVEROČESKÉ DOLY a.s.NET4GASLom u Mostu