Aktuality

Aktuality

Nové infocentrum na Klínovci

Informační turistické centrum Klínovec a Informační turistické centrum pro Krušné hory! Největší nabídka a databáze ubytování v Krušných horách.

V infocentru získáte kompletní informace o aktivitách a přehled o největším horském středisku Krušných hor – Klínovec a okolí.

Pomůže Vám s výběrem výhodného ubytování na Klínovci nebo okolí pro Vaši rodinu, partu kamarádů, firemní akci nebo romantický víkend ve dvou, ať už hledáte hotel, rodinný pension, horskou chatu či apartmán.

Informační centrum Klínovec Vám poradí nejvhodnější trasu pro vaši procházku, horskou tůru nebo výlet na kole.

Nabídneme Vám program Vašeho pobytu tak, abyste si z Krušných hor odvezli co nejvíce zážitků a krásných vzpomínek.

Nabízí půjčení sportovního vybavení z naší půjčovny SPORT POINT jako je např. Duasnowboards, Ktrak, Sněhoběžky, GOPRO sportovní kamery, sněžné skůtry, dětské sněžné skútry... Zajistíme vypůjčení sportovního vybavení pro zimní i letní sporty včetně zorganizování závodů, teambuildingu a dalších skupinových akcí dle vašich požadavků.

Zajišťuje provoz směnárny bez poplatků, služby bankomatu a další služby turistům jako drobný prodej, prodej upomínkových předmětů, prodej map, prodej pohlednic. Pro sběratele nabízí turistické známky a turistické vizitky. V Informačním centru Klínovec můžete bezplatně použít náš počítač s rychlým připojením na internet nebo si přes službu Skype zavolat. V informačním centru Klínovec zaplatíte i kreditní kartou.

MostSEVEROČESKÉ DOLY a.s.Severní EnergetickáLitvínovPRVNÍ MOSTECKÁ a.s.NET4GASUnited Energy a.s.