Aktuality

Aktuality

Drsná krajina s čistou duší

Dvojjazyčná brožura „Drsná krajina s čistou duší“ průřezově informuje o Krušných horách z různých úhlů pohledu. Krušné hory byly dlouho opomíjenou destinací, ale ti, co je již navštívili, vědí, že rozhodně mají co nabídnout a stojí za to se sem vracet, a to v každém ročním období. Nová brožura si klade za cíl čtenáře seznámit s tím, co možná neví, a především motivovat k návštěvě Krušných hor. Dočtete se zde o historii Krušných hor, zdejší fauně a floře, o specifikách Krušných hor jako jsou hornictví a tradiční krušnohorská řemesla a o možnostech trávení letní a zimní dovolené. Nechte se inspirovat a vyražte na výlet nebo dovolenou do Krušných hor. Brožura bude v nejbližších dnech k dostání na infocentrech v regionu, Destinační agentura Krušné hory ji dále bude distribuovat na českých a zahraničních veletrzích cestovního ruchu.
Milovníci Krušných hor mohou i nadále zasílat své fotografické úlovky do Fotosoutěže o nejkrásnější fotografie z Krušných hor, která běží až do půlky února. Deset nejhezčích fotografií bude odměněno zajímavými cenami, které je nalákají k další návštěvě našeho nejdelšího pohoří.
Podrobná pravidla Fotosoutěže a další zajímavosti z Krušných hor najdete na webových stránkách Destinační agentury Krušné hory: www.krusne-hory.org.

Lom u MostuMostJIrkovSEVEROČESKÉ DOLY a.s.LitvínovNET4GASSeverní Energetická