Ubytování

Průvodce Krušnými horamiKategorie

Více

Oblast

Určeno pro


Méně

Oblast

Kategorie

Jak

Oblast

Kategorie

Oblast

Kategorie

Oblast

Kategorie

Oblast

Mapa Krušných hor

Načítám mapu…

Magazín Brána do Čech

Ubytování v Krušných horách

Horský srub El Paso

Vytvořil: Kateřina Pourová (info(zavináč)krusnehory.org)

Oblast: Krušné hory a podkrušnohoří

Bod zájmu: Chata

Určeno pro: Dospělý, Rodina, Děti a mládež, Zdatný turista, Senior

Jak: Autem, Na kole, Pěšky, Na běžkách

Praktické informace:
Spaní u nás je balzámem pro tělo i duši. Základem je absolutní klid a ticho, rušené jen ráno zpěvem ptáků. Aby to tak zůstalo, nenajdete u nás ani televizi, počítač ani připojení na internet. Nabízíme nevšední druh ubytování, poněkud se lišící od klasických pensionů a hotelů, který je komfortem poplatný možnostem našeho srubu a horským podmínkám.

GPS: 50°42'21.691295722787913

Web: www.el-paso.cz

Email: srubelpaso@seznam.cz

Telefon: 777 109 099, 777 981 582

Adresa: Český Jiřetín č.p. 23 436 01 Český Jiřetín

Vybavení:

turisticka_chata soukromi wc_na_patre koupelna_na_patre ubytovaci_kapacita autobus_zastavka kuchynka spolecenska_mistnost salonek parkoviste historicky_objekt zahrada gril golf bezkovani sportovni_areal elektricke_osvetleni elektricka_zasuvka povleceni

Spaní u nás je balzámem pro tělo i duši. Základem je absolutní klid a ticho, rušené jen ráno zpěvem ptáků. Aby to tak zůstalo, nenajdete u nás ani televizi, počítač ani připojení na internet. Nabízíme nevšední druh ubytování, poněkud se lišící od klasických pensionů a hotelů, který je komfortem poplatný možnostem našeho srubu a horským podmínkám.
Můžete se u nás ubytovat v nově zrekonstruované části (polovina srubu), kterou tvoří netradičně pojaté a vybavené pokoje U Piráta a U Foresta i využívat pokoj V Podkroví, včetně společenské místnosti zvané Salon s velkým otevřeným krbem, kde se scházeli a scházejí muzikanti ze širokého okolí a vy zde můžete trávit volné chvíle.
Pokoje jsou dvojlůžkové s umyvadlem, na chodbě je umístěno oddělené sociální zařízení pro dámy a pány a samostatná sprcha a kuchyňka. Ta je vybavena lednicí, mikrovlnnou troubou, plotýnkovým dvojvařičem a rychlovarnou konvicí, k dispozici je veškeré základní nádobí a kuchyňské pomůcky. Kuchyně slouží k přípravě snídaní, kávy a občerstvení z vašich zásob, které můžete konzumovat na pokojích, salonu nebo verandě s krásným výhledem.
Srub, ohniště i okolí srubu můžete využívat pro své potřeby, prosíme jen o zachování klidu zvláště v nočních hodinách a respektování hranice našeho pozemku zejména směrem k našim sousedům.
V létě si můžete posedět u ohně a využívat klasické nebo elektrické grilování. Budete-li chtít, je vám k dispozici zařízení na čepování piva, které vám společně s objednáním vepřových kýt, piva a jiných dobrot rádi zajistíme. Stravování je možné v nedaleké horské chatě Barbora, která nabízí hotová jídla i minutky, další restaurace Stará pošta se nachází cca v 1 500 m vzdáleném centru obce, o 300 m dál můžete nakoupit v obchodě u hraničního přechodu  základní potraviny a další zboží. V zimě můžete s dětmi sáňkovat na svahu nedaleko srubu, využít sjezdovky TJ Rekreant s přírodním i technickým sněhem nebo běžkovat po upravených tratích na české i nemecké straně hranic.
O děti se u nás nemusíte bát. Slouží jim pískoviště, koloběžky, houpačka, lezecká síť i okolní louky, kde si můžou pouštět draky, hrát s míčem či házecím terčem.
Pro naše i vaše potěšení jsme zbudovali jedinečné golfové 10,5 jamkové hřiště. Jamky jsou umístěny okolo srubu, a jednou ročně zde pořádáme prestižně-zábavný turnaj s názvem Solvina Cup. Proč se tak jmenuje, poznáte podle materiálu jamek, hole i ostatní vybavení jsou vám k dispozici.
Doplňkové služby je třeba domluvit předem.
El Paso využívá vodu z vlastního vrtu. Používáme ji jako pitnou již deset let a pravidelně provádíme zkoušky jejího složení. Vzhledem k dispozicím každého jedince a předcházení případných problémů však doporučujeme vodu převařit. 

Líbí se: 0× Nelíbí se: 0×

Komentáře

ashikapratt ashikapratt 08.02.2018 10:05 I am very much obliged to see this blog and will keep following you to update my knowledge.Thanks for the information you have provided, It is very helpful. Please improve again. For deltail ashikapratt.co.in/Opište kód

Severní EnergetickáMostNET4GASJIrkovLom u MostuPRVNÍ MOSTECKÁ a.s.Litvínov