Ubytování

Průvodce Krušnými horamiKategorie

Více

Oblast

Určeno pro


Méně

Oblast

Kategorie

Jak

Oblast

Kategorie

Oblast

Kategorie

Oblast

Kategorie

Oblast

Mapa Krušných hor

Načítám mapu…

Magazín Brána do Čech

Ubytování v Krušných horách

Horský srub El Paso

Vytvořil: Kateřina Pourová (info(zavináč)krusnehory.org)

Oblast: Krušné hory a podkrušnohoří

Bod zájmu: Chata

Určeno pro: Dospělý, Rodina, Děti a mládež, Zdatný turista, Senior

Jak: Autem, Na kole, Pěšky, Na běžkách

Praktické informace:
Spaní u nás je balzámem pro tělo i duši. Základem je absolutní klid a ticho, rušené jen ráno zpěvem ptáků. Aby to tak zůstalo, nenajdete u nás ani televizi, počítač ani připojení na internet. Nabízíme nevšední druh ubytování, poněkud se lišící od klasických pensionů a hotelů, který je komfortem poplatný možnostem našeho srubu a horským podmínkám.

GPS: 50°42'21.691295722787913

Web: www.el-paso.cz

Email: srubelpaso@seznam.cz

Telefon: 777 109 099, 777 981 582

Adresa: Český Jiřetín č.p. 23 436 01 Český Jiřetín

Vybavení:

turisticka_chata soukromi wc_na_patre koupelna_na_patre ubytovaci_kapacita autobus_zastavka kuchynka spolecenska_mistnost salonek parkoviste historicky_objekt zahrada gril golf bezkovani sportovni_areal elektricke_osvetleni elektricka_zasuvka povleceni

Spaní u nás je balzámem pro tělo i duši. Základem je absolutní klid a ticho, rušené jen ráno zpěvem ptáků. Aby to tak zůstalo, nenajdete u nás ani televizi, počítač ani připojení na internet. Nabízíme nevšední druh ubytování, poněkud se lišící od klasických pensionů a hotelů, který je komfortem poplatný možnostem našeho srubu a horským podmínkám.
Můžete se u nás ubytovat v nově zrekonstruované části (polovina srubu), kterou tvoří netradičně pojaté a vybavené pokoje U Piráta a U Foresta i využívat pokoj V Podkroví, včetně společenské místnosti zvané Salon s velkým otevřeným krbem, kde se scházeli a scházejí muzikanti ze širokého okolí a vy zde můžete trávit volné chvíle.
Pokoje jsou dvojlůžkové s umyvadlem, na chodbě je umístěno oddělené sociální zařízení pro dámy a pány a samostatná sprcha a kuchyňka. Ta je vybavena lednicí, mikrovlnnou troubou, plotýnkovým dvojvařičem a rychlovarnou konvicí, k dispozici je veškeré základní nádobí a kuchyňské pomůcky. Kuchyně slouží k přípravě snídaní, kávy a občerstvení z vašich zásob, které můžete konzumovat na pokojích, salonu nebo verandě s krásným výhledem.
Srub, ohniště i okolí srubu můžete využívat pro své potřeby, prosíme jen o zachování klidu zvláště v nočních hodinách a respektování hranice našeho pozemku zejména směrem k našim sousedům.
V létě si můžete posedět u ohně a využívat klasické nebo elektrické grilování. Budete-li chtít, je vám k dispozici zařízení na čepování piva, které vám společně s objednáním vepřových kýt, piva a jiných dobrot rádi zajistíme. Stravování je možné v nedaleké horské chatě Barbora, která nabízí hotová jídla i minutky, další restaurace Stará pošta se nachází cca v 1 500 m vzdáleném centru obce, o 300 m dál můžete nakoupit v obchodě u hraničního přechodu  základní potraviny a další zboží. V zimě můžete s dětmi sáňkovat na svahu nedaleko srubu, využít sjezdovky TJ Rekreant s přírodním i technickým sněhem nebo běžkovat po upravených tratích na české i nemecké straně hranic.
O děti se u nás nemusíte bát. Slouží jim pískoviště, koloběžky, houpačka, lezecká síť i okolní louky, kde si můžou pouštět draky, hrát s míčem či házecím terčem.
Pro naše i vaše potěšení jsme zbudovali jedinečné golfové 10,5 jamkové hřiště. Jamky jsou umístěny okolo srubu, a jednou ročně zde pořádáme prestižně-zábavný turnaj s názvem Solvina Cup. Proč se tak jmenuje, poznáte podle materiálu jamek, hole i ostatní vybavení jsou vám k dispozici.
Doplňkové služby je třeba domluvit předem.
El Paso využívá vodu z vlastního vrtu. Používáme ji jako pitnou již deset let a pravidelně provádíme zkoušky jejího složení. Vzhledem k dispozicím každého jedince a předcházení případných problémů však doporučujeme vodu převařit. 

Líbí se: 0× Nelíbí se: 0×

KomentářeOpište kód

Ústecký krajMostLitvínovPRVNÍ MOSTECKÁ a.s.Severní EnergetickáJIrkovLom u Mostu