Místa

Průvodce Krušnými horamiKategorie

Více

Oblast

Určeno pro


Méně

Oblast

Kategorie

Jak

Oblast

Kategorie

Oblast

Kategorie

Oblast

Kategorie

Oblast

Mapa Krušných hor

Načítám mapu…

Magazín Brána do Čech

Místa v Krušných horách

Barbora golf resort

Vytvořil: Brána do čech (info(zavináč)branadocech.cz)

Oblast: Duchcov

Bod zájmu: Sport

Určeno pro: Rodina, Děti a mládež, Zdatný turista, Senior

Jak: Autem, Na kole, Pěšky

Praktické informace:
Areál je obsluhován a je otevřen každý den od 8,00 hod do setmění.

GPS: 50°37'58.29240000001221"N, 13°44'44.74680000000063"E

Web: www.golfbarbora.cz

Email: info@golfbarbora.cz

Telefon: +420 721 005 496, manažer hřiště: Ing. Tomáš Kučer

Adresa: Hřiště: Oldřichov u Duchcova 417 24, Firma: Golf resort Barbora s. r. o., Revoluční 2876, 415 01 Teplice

Necelých 5 km západně od Teplic, směrem na Duchcov, se na úpatí Krušných hor rozkládá Golfový areál Barbora, domácí hřiště golfistů Golf Clubu SPA. Celá oblast se nachází v krajině luk a hájů, v rozsáhlém regionálním biocentru mezi vodními nádržemi, potoky a rybníky, z nichž nejznámější je Barbora (65ha) a pstruhový potok Bouřlivec.         

Od roku 2001 zde postupně vyrostlo golfové hřiště a kompletní tréninkový areál, který byl citlivě umístěn do zdejší krajiny. Normované 9-jamkové hřiště par 36/72 a dlouhé 2893/5786m bylo dokončeno na podzim r.2007. Hřiště je určeno především hráčům s HCP, ale v dopoledních hodinách / po - čt / je přístupné, všem zájemcům o tuto hru. Široké ferveje umožnují rychlý spád hry a jsou tak pro většinu hráčů milosrdné. Reliéf terénu je mírně zvlněný a není významnou fyzickou překážkou. Typová různorodost a barevnost flóry podtrhují malebnost a atraktivitu prostředí.

  Vedle hřiště je zde tréninkový areál. Slouží k nácviku základních golfových dovedností, k tréninkům s trenéry nebo k trápení se „sám se sebou“, a to individulně či ve skupině. Základem je 280 m dlouhý driving range, putting greenem a pitching area. Je zde samozřejmě i možnost zapůjčení golfových holí, nákupu v golf shopu či relaxace a restaurace sil s občerstvením při krbu nebo na terase klubovny.

  Areál je ideální také pro pořádání golfových turnajů, golfových akademií či k prvnímu seznámení s touto atraktivní hrou. Rádi Vám, na Vaše přání, s golfovými profesionály a cvičiteli připravíme a zorganizujeme jakýkoliv odpovídající program.

 

Líbí se: 0× Nelíbí se: 0×

KomentářeOpište kód

SEVEROČESKÉ DOLY a.s.PRVNÍ MOSTECKÁ a.s.NET4GASLitvínovLom u MostuÚstecký krajUnited Energy a.s.