Ubytování

Průvodce Krušnými horamiKategorie

Více

Oblast

Určeno pro


Méně

Oblast

Kategorie

Jak

Oblast

Kategorie

Oblast

Kategorie

Oblast

Kategorie

Oblast

Mapa Krušných hor

Načítám mapu…

Magazín Brána do Čech

Ubytování v Krušných horách

Minihotel Na konci

Vytvořil: Tomáš Růžek (ruzek.t(zavináč)kr-ustecky.cz)

Oblast: Krupka

Bod zájmu: Pension

Určeno pro:

Jak:

Praktické informace:

GPS: 50°44'17.496184570803166"N, 13°29'28.359375"E

Web: www.minihotel.cz/

Email: info@minihotel.cz

Telefon: 417 862 666

Adresa: Revoluční 133; 417 43 Krupka

Mini hotel Na Konci vznikl tím, že byl v letech 1992-3 přestavěn stávající rodinný domek na restauraci Na Konci,tuto jsme v roce 1995 odkoupili a zrekonstruovali na hotel, kterému jsme dali název "Mini hotel Na Konci" a každým dnem jsme rozšiřovali množství a druh služeb nabízených.
     V roce 1998 jsme odkoupili sousední objekt, který sloužil jako rodinný domek s halou na chov šneků, tentýž rok jsme započali rekonstrukci tohoto objektu, abychom ještě více rozšířili množství služeb. Tím jsme docílili, že od roku 1999 Vám můžeme nabídnout v našem rodinném hotelu, jestliže se Vám zde líbí tak i Vašem, kompletní služby-ubytování v pokojích či apartmánech, squash, kuželky, restauraci s klimatizací, šipky, minifitnes, terasy, hlídané parkoviště a jiné. Chtěli bychom, aby se Vám zde líbilo a cítili jste se zde "jako doma a chutnalo Vám jako od maminky".
     Závěrem bychom také chtěli poděkovat všem, kteří pomohli k tomu, že se zde cítíte dobře a v šibeničních termínech odvedli snad velice dobré dílo, toto samozřejmě se netýká všech "závistivců a konkrétních úředníků".
     Kolektiv minihotelu Vám ještě jednou přeje dobrou chuť příjemnou pohodu a po odchodu jen to nejlepší co si sami přejete a doufáme, že jsme svou trochou napomohli k tomu, že budete mít opravdu krásný den či noc.

Líbí se: 0× Nelíbí se: 0×

KomentářeOpište kód

SEVEROČESKÉ DOLY a.s.NET4GASSeverní EnergetickáÚstecký krajLitvínovJIrkovUnited Energy a.s.